Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Arçelik Kombi Servisleri

Kombilerimiz gerek evimizin içini sıcak tutmasıyla gerek istediğimiz her vakit sıcak suya ulaşmamızı kolaylaştırmasıyla konforlu bir yaşam için elzemdir; lakin kombiler, düzenli bakım gerektiren ve bu yapılmadığında ani problemler yaşanabilen cihazlardır. Arıza, kombinin bütünüyle hasar görmesiyle ya da kombinin veriminde düşüş yaşanmasıyla kendini belli eder; şayet siz de böyle bir vaziyetle karşı karşıyaysanız; hızla ulaşabileceğiniz Arifiye Arçelik kombi servisi hizmetiyle kombinin bakımını gerçekleştirebilir ya da arızalı kombinizi onarabilirsiniz.

Donanımlı ve nitelikli Arifiye Arçelik kombi servisi ekibimizle siz değerli müşterilerimize bütüncül ve bütçe dostu hizmet sözü veriyoruz; zira kombilerin periyodik şekilde bakımının yapılması, tam randımanlı çalışabilmeleri için gereklidir. Ancak gelgelelim ki zaman zaman yapılan tüm bakımlara karşın kombilerimiz işlevini yitirip bizleri sıkıntılı durumlarla bırakabiliyor; en çok karşılaşılan sorunların başında yeterli derecede ısıtmada zorlanma ve su sızması sayılabilir ve buna benzer bir vaziyette size lazım olan şey, donanımlı ve nitelikli ve tecrübeli bir Arifiye Arçelik kombi tamiri servisidir. Arifiye Arçelik kombi servisi veren ekibimiz, bir çağrı uzağınızda! ekibimiz, zahmetsizce problemi tespit edip gerek görülen değişim/onarım işlemlerini yerine getirerek mağduriyetinizi zahmetsizce giderecektir.

Firmalarımız Arifiye Arçelik kombi bakımı hizmeti çatısı altında sizlere şu faaliyetleri sağlayabilir:

  • Yıllık kombi bakımı: En öncelikli bakım faaliyetlerinden sadece biridir ve kombinizin genel durumu incelenir, onarım isteyen bir sorun fark edilirse gerek görülen uygulamalar gerçekleştirilerek kombinizi yine problemsiz bir şekilde kullanmanız mümkün kılınır.
  • Kombi temizliği: Vakit geçtikçe kombinizin iç teçhizatında kireç, kir ve toz vb. arzu edilmeyen unsurlar oluşabilir ve bu durum, kombinizde randıman düşüşü meydana getirebileceği gibi daha riskli boyutlara gelerek kombinizin bozulmasına neden olabilir.
  • Su basıncı kontrolü: kombilerimizin randımanlı çalışması için standartlaştırılmış bir basınç seviyesi bulunmaktadır ve kombideki basınç seviyesi, belirlenen seviyenin altında kaldığında verimde düşüş gözlemlersiniz; Arifiye Arçelik kombi servisi kapsamında kombinin su seviyesini kontrol ettirebilir ve lazımsa su basma işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Gaz kaçağının kontrol edilmesi: Kombilerimizde meydana gelebilecek gaz kaçakları, hayati riskler yaratabilir; bu nedenle düzenli şekilde bir kombi servisi üzerinden ihtiyaç duyulan incelemelerin yapılması gerekmektedir.

Tüm bu bakım ve onarım faaliyetleri, kombiyi problemsiz bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça öncelikli ve ihmal edilmemesi gereken uygulamalardır; sizlere sağladığımız Arifiye Arçelik kombi servisi hizmetiyle bütün bu faaliyetleri en kaliteli biçimde en masrafsız şekilde temin etmeniz mümkün.

Siz de kombinin ömrünü uzatmak, kombiden elde ettiğiniz randımanı arttırmak veya arızalı kombinizi tamir ettirmek isterseniz; güvenilir, kaliteli ve makul fiyatlı Arifiye Arçelik kombi servisi hizmetimiz tam size göre!

HEMEN ARA WHATSAPP