Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Arçelik Fırın Servisleri

Her evin mutfağının temel araçlarından bir tanesi olan fırınlarda zaman zaman sorunlar görülebilir ve böyle durumlarda arızayı kendi kendinize düzeltmeye çalışmaktansa bu görevi bir profesyonele, işinin ehli bir servise bırakmak en doğrusu olacaktır. Arifiye Arçelik fırın servisi desteğimizle fırınlarda meydana gelebilecek her türlü probleme hızlı bir şekilde çözüm getiriyor ve fırınınızı tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi mümkün kılıyoruz.

Kullandığımız fırınların elektrikli aksamlarında yaşanabilecek herhangi bir sorun, fırının işlevini kaybetmesine sebep olabilir; en sık yaşanan bir diğer sorun ise fırının gerektiği kadar ısınmamasıdır ve bu sorun nedeniyle yiyeceklerinizi olması gerektiği gibi pişiremezsiniz. Tecrübeli bir Arifiye Arçelik fırın servisi, bahsi geçen sorunun kaynağının fırının ısıtıcı parçalarında yattığını çabucak belirleyip gerekli tamir/değişim işlemlerini gerçekleştirir ve size de fırınınızı yeniden gönlünüzce kullanmak kalır.

Bazı fırınlar “turbo pişirme” özelliğiyle gelmektedir ve bahsi geçen özellik sayesinde fırın içinde eşit bir ısı dağılımı sağlanıyor ve gıdaları eşit derecede pişirebiliyorsunuz; ancak fırınınızın turbo özelliğinden yararlanmanızı engelleyen bir arıza meydana gelebilir ve bu tarz bir durumda ilk olarak fırınınızın fanı gözden geçirilir ve gerekli görülürse tamir/değişim gerçekleştirilir.

Kısacası fırınlarımız, her mutfağın önemli bir elemanı olmakla birlikte bazen sorun çıkarabilmekte ve bunun gibi bir durumla karşı karşıya kaldığınızda tek yapmanız gereken, bizden Arifiye Arçelik fırın servisi hizmeti talep etmek olacaktır; gerekli olan onarım ve bakım işlemlerinin ardından fırınınızı yeniden kullanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP