Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisleri

Çamaşır makinelerimiz, evlerin en önemli eşyalarından biri olmakla birlikte sürekli olarak ve uzun vadeli kullanımın ardından bazı problemler meydana gelebilmektedir ve bu arızaların giderilmesi amacıyla donanımlı bir Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi ile irtibat kurmalısınız. Şehrinizdeki sayısız çamaşır makinesi servisi arasından en niteliklisini ve en ekonomik olanı bulmak kolay olmasa gerek! Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi desteği sunan işletmemiz, tecrübeli kadrolarıyla siz değerli müşterilerimize en doğru çözümleri sağlamak için hazır.

Bir çamaşır makinesi kullanıcısının en fazla mağdur olabileceği arıza çeşidi, motor arızasıdır; yıkama işlemi sırasında makinenin olması gerekenden fazla ısınması, çok gürültülü bir şekilde çalışması yahut topyekün çalışmayı durdurması; makinenin motorundaki muhtemel bir problemin işaretçisi olabilir. Böyle bir durum fark ettiğinizde çabucak konumunuza en kısa mesafede Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi ile iletişim kurmalı ve arıza daha da ciddileşmeden gerekli önlemleri almalısınız.

En çok karşılaşılan sorunlardan bir diğeri ise beyin arızasıdır; bilindiği gibi çamaşır makineleri çeşitli yıkama programlarından oluşur ve beyin arızası olduğunda bu programların kullanılamadığı fark edilir. Programlar kullanılabiliyor olsa da yıkama sürecinin yarıda kesilmesi gibi istenmeyen durumlar meydana gelebilir; nitelikli bir Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi, bu ve benzeri sorunların meydana geldiği bir çamaşır makinesinde “beyin arızası” olabileceğini hemen tespit eder ve gerekli değişim/tamir uygulamalarını gerçekleştirir.

Çamaşır makineleri, sıcak su kullanırlar ve suyu ısıtma eylemini ise “rezistans” dediğimiz parça yardımıyla gerçekleştirir; makinede meydana gelebilecek olası bir rezistans arızası, makinenin suyu hiç veya yeteri miktarda ısıtmakta zorlanması ile kendini belli eder. Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi bünyesinde sizlere hizmet sunan işletmelerimiz, hızla rezistans değişimi yaparak çamaşır makinesinin yeniden sıkıntısız bir biçimde çalışabilmesini sağlayacaktır.

Son aşama olan “sıkma” basamağında tambur dediğimiz bileşen etkili olmaktadır ve muhtemel bir tambur arızası sonucunda çamaşır makinesi, yıkadıklarını yeterli derecede sıkamayacak ve çamaşırlar olması gerekenden çok ıslak olacaktır.

Deneyimli çalışanlarımızla Arifiye Arçelik çamaşır makinesi servisi desteği almak isteyen size bir telefon mesafedeyiz.

HEMEN ARA WHATSAPP